Smartfon Samsung Galaxy Note 10 + 12 / 256GB Czarny

Samsung Galaxy Note 10 + był miłym zaskoczeniem w aktualizacji linii Note 2019, a jednocześnie najbardziej funkcjonalnym i potężnym smartfonem roku w ofercie producenta. Wydajny procesor, 12 GB PAMIĘCI RAM, duża pojemność z możliwością rozbudowy kart do 512 GB, a ekran o przekątnej 6,8 cala, zajmujący maksimum miejsca na ramce, stawia smartfon w jednym rzędzie z tabletami, A Note 10 + nawet wygrywa, ponieważ zaktualizowany rysik S Pen to bardzo ważna zaleta.

Za pomocą podpisanego pióra można nie tylko rysować na profesjonalnym poziomie i robić notatki za pomocą automatycznego rozpoznawania tekstu, ale także sterować smartfonem z daleka za pomocą rysika jako pilota. Ta możliwość jest szczególnie przyjemna podczas podłączania zewnętrznego monitora. Nawiasem mówiąc, wydajność w trybie Dex W Galaxy Note 10 + jest wyższa niż w przypadku każdego innego smartfona Samsunga, który pojawił się wcześniej.

Jeśli duży ekran zamienia Note 10 w arcydzieło technologiczne, smukła metalowa obudowa z efektownym zaokrąglonym szkłem z tyłu sprawia, że jest to przykładowy projekt. W Note 10 + dbałość o szczegóły jest natychmiast zauważalna i we wszystkich szczegółach, a przy ogromnym, według standardów smartfonów, wyświetlaczu urządzenia nie można nazwać potwornym. Co zaskakujące, Samsung był w stanie zainstalować bardzo pojemną baterię w tak cienkiej obudowie, a czas ładowania będzie wymagał minimum: wysoka maksymalna moc w trybie szybkiego ładowania pozwala spędzić tylko pół godziny i nie myśleć o baterii gadżetu przez cały dzień.

Note 10+ może również ładować urządzenia do noszenia, a nawet inne smartfony za pomocą funkcji bezprzewodowego ładowania wstecznego. Oczywiście, bezprzewodowo można ładować i sam gadżet. Aby zaoszczędzić miejsce i chowany wewnątrz rysika, inżynierowie musieli poświęcić coś i” pod nóż ” trafił 3.5 mm gniazdo audio, którego nie ma w smartfonie. Sytuacja jest nieco wygładzona, ale wysokiej jakości słuchawki AKG.

Ponieważ Galaxy Note jest najbardziej kreatywną linią smartfonów, na pewno chcesz ją sfilmować, przynajmniej ze względu na testowanie szerokich możliwości przetwarzania treści. A pod względem kamery okręt flagowy nie zawodzi. Posiada cztery kamery: przedni, główny, ultraszerokokątny i aparat z zoomem, a także czujnik głębi światła, odpowiedzialny za realistyczne rozmycie tła w trybie portretowym.

Efekt bokeh jest dostępny nie tylko dla zdjęć, ale także dla wideo, a doskonale działający system redukcji szumów sprawia, że filmy są płynne – nawet przy profesjonalnej kamerze nie można uzyskać takiej jakości wideo bez odpowiedniego doświadczenia. Różne ogniskowe i możliwość fotografowania z różnymi wartościami przysłony otwierają ogromne możliwości realizacji talentu, a inteligentne algorytmy autouzupełniania pomagają tworzyć arcydzieła, gdy nie ma czasu na przetwarzanie.

Galaxy Note 10 + obsługuje 2 karty SIM lub 1 kartę SIM i kartę pamięci. Smartfon otrzymał ultradźwiękowy skaner odcisków palców na ekranie i system rozpoznawania twarzy, a Dla Dodatkowej Ochrony Danych użytkownika przewidziano już zasłużoną pamięć Knox. Obsługa aktualnych standardów bezprzewodowych zapewnia doskonałą pracę z gadżetami do noszenia i bezprzewodowymi słuchawkami, a przyjazny dla użytkownika interfejs One UI, specjalnie zoptymalizowany pod kątem dużego ekranu Note 10+, nie tylko sprawia, że korzystanie ze smartfona jest niezwykle wygodne, ale także pozwala rozwiązywać problemy z większą wydajnością.